Magic bus Time Out

 

Gegevens zijn bijgewerkt tot dinsdag 21november 2017 om 10.50 uur.

 

 

 

Time out is beperkt open op zaterdagavond kijk op www.time-out.nl voor de laatste gegevens.

 

Vanaf heden: Bus prijzen zijn uitsluitend alleen vervoer.(geen entree meer)

 

 

 

 

 

DIRECT ONLINE BOEKEN

 

Kijk altijd zaterdag middag na 18.00 uur of er nog iets is gewijzigd bij je opstapplaats.

 

Je kunt boeken tot 18.00 uur op de plaatsen die worden gereden worden.   

Tot 15.00 uur kun je op andere plaatsen ook boeken.                                                                       

(De routes die worden gereden, worden rond 15.00 uur gemaakt).

Wordt je route of plaats niet gereden krijg je het gehele bedrag teruggestort op je rekening, geef je zelf aan niet mee te gaan dan ben je de boekingskosten wel kwijt.

Voor boekingen en deelname aantal overzicht scrol naar beneden

Bij te weinig deelname ( er moeten ca 25 personen zijn) rijdt de bus niet. Mensen die dan reeds geboekt en betaald hebben krijgen maandag daarna direct hun geld terug gestort.


 

 

LET OP!!!!               Deze regels zullen worden toegepast

– In de bussen mag niet gerookt, gegeten en gedronken worden.

– Personen die te veel gedronken hebben kunnen geweigerd worden in de bus zowel op heen- als terugreis.

– Degene die geweigerd wordt heeft geen recht op geld teruggave.

– Personen die zich in de bus misdragen kunnen verwijderd worden zowel op de heen- als terugreis.

– Degenen die verwijderd wordt heeft geen recht op geld teruggave.

– Reserveren blijft verplicht!

– Alleen mee terug ? dit kan ! Maar alleen op de plaatsen die onderaan staan waar de bus langs komt. Staan er vanaf zaterdag 15.00 uur.

-Zorg er ten aller tijden voor dat je ID klopt. Wordt geconstateerd dat er verwisseling of vervalsing hebben plaats gevonden wordt je geweigerd en wordt dit aan de politie door gegeven.

-Afzeggen na 15.00 uur op de dag van de rit is geen terug gaven van het geld. Op de dag zelf nog afzeggen voor 15.00 uur is de helft van het geld retour.

 

Reserveren op andere plaatsen als de plaatsen die zijn vrijgegeven is uiteraard nog mogelijk tot ca 15.00 uur en worden uiteraard in de planning mee genomen.

Alle steden-dorpen die groen aangegeven staan, daar komt de bus dit weekend zeker. Let op de tijd kan tot 18.00 uur veranderen.

Kijk zaterdag na 18.00 uur op deze plaats voor eventuele wijzigingen t.a.v. opstapplaats of de tijd van vertrek

(WIJ PROBEREN IEDEREEN DIE GEBOEKT HEEFT OOK VAN VERVOER TE VOORZIEN)

Hoe eerder je boekt, des te eerder wij vervoer voor je kunnen gaan regelen

Dus de kans is groter dat we je kunnen helpen bij vroeg boeken

 

 

 

 

 

Zaterdag 25 november 2017

 

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname


Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

Zaterdag 02 december 2017

 

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 1 deelname 1 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

 

 

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

Opstapplaats op route 2 is in beek en donk    1persoon*

 

Opstapplaats  op route 3 is in Helmond station    1 persoon*

 

 

 

 

Zaterdag 16 december 2017

 

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

 

 

Woensdag 26 december 2017

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

 

zondag 31 december 2017/maandag 01 januari 2018

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

Zaterdag 06 januari 2018

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 13 januari 2018

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag 09 februari 2018

 

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag 09 maart 2018

 

 

 

 

Route 1 Route 2 Route 3 Route 4 Route 6 Route 7 Route 8
 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname 0 deelname

Deelname zal minimaal 3x per dag worden bijgewerkt.

* Tijden van opstapplaatsen kunnen nog wijzigen, kijk zaterdag na 18.00 uur, daarna zijn ze definitief. (Deze tijd is bindend, Er zijn op andere tijden geen rechten te ontlenen).

 

 

 

 

DIRECT BOEKEN

Voor Time Out hebben wij de volgende opstapplaatsen

Let op: de rit prijzen zijn exclusief entree.

 

Route 1 Oirschot:

Oirschot – Kempenweg Bij Busstation – 21.45 uur – € 14,00

Best – Centraal Station – 22.00 uur – € 14,00

Best – Mc Donalds, Eindhovenseweg west – 22.04 uur – € 14,00

Eindhoven – Boschdijk, Halte Rijnstraat – 22.08 uur – € 13,00

Eindhoven – Boschdijk, Halte Philips Nederland – 22.11 uur – € 13,00

Eindhoven – Busstation, Uitstaphalte – 22.15 uur – € 13,00

Eindhoven – Eisenhowerlaan, Halte Koudenhoven – 22.18 uur – € 13,00

Nuenen – Smits van Oyenlaan,Busstation – 22.26 uur – € 13,00

Gerwen – Halte Kruispunt – 22.33 uur – € 12,00

Beek en Donk – Halte Lieshoutseweg (lijn 121) – 22.47 uur – € 12,00

Route 2 Tilburg:

Tilburg – Station NS spoorlaan busstation – 21.30 uur – € 14,00

Berkel Enschot – Halte Bosscheweg thv Druiventros – 21.37 uur – € 14,00

Udenhout – rijksweg 1 Mc Donalds – 21.42 uur – € 14,00

Oisterwjik – Spoorlaan, Halte Station NS – 21.48 uur – € 13,00

Haaren – Halte Langeweg thv fietspad – 21.54 uur – € 13,00

Boxtel – Stationsplein, Halte Station – 22.07 uur – € 13,00

Liempde – Halte Raadhuisplein – 22.17 uur – € 12,00

Sint Oedenrode – Nijnselseweg halte Hertog Hendristraat, – 22.30 uur – € 12,00

Nijnsel – Sonseweg, Halte Kruispunt – 22.33 uur – € 12,00

Mariahout – Halte Oranjeplein – 22.40 uur – € 12,00

Lieshout -, Beekseweg Halte Bavaria (lijn 121) – 22.46 uur – € 12,00

Route 3 Weert:

Weert – Stationsplein voorzijde – 21.35 uur – € 14,00

Nederweert – Brug -kruising brugstraat-Aan Vijftien   – 21.44 uur – € 14,00

Someren Eind – Sluisstraat Halte Nieuwendijk – 21.54 uur – € 14,00

Someren – Halte Ter Hofstadlaan thv boekhandel – 22.00 uur – € 14,00

Asten – Rijksweg/Halte Heesakkerweg thv Varendonck-college – 22.04 uur – € 13,00

Asten – Floralaan thv brandweer – 22.08 uur – € 13,00

Helmond – Deltaweg, Halte Brouwhuis – 22.21 uur – € 12,00

Helmond – Stationsplein, Station NS – 22.29 uur – € 12,00

Aarle Rixtel – Brug -kruising kanaaldijk/klokkengietersstraat  – 22.38 uur – € 12,00

Route 4 Horst:

Horst – Venrayseweg, Halte Politiebureau – 21.45 uur – € 14,00

Castenray – Horsterweg, Halte Kerk – 21.49 uur – € 14,00

Leunen – Albionstraat, Halte Rabobank/Kerk – 21.55 uur – € 14,00

Venray – Leunseweg, t.h.v. BP benzienepomp – 21.59 uur – € 13,00

Venray – Langstraat, Weg in den berg/Intratuin – 22.03 uur – € 13,00

Ysselsteyn – Deurneseweg Halte kruispunt – 22.10 uur – € 13,00

Deurne – Halte Kruisstraat – 22.22 uur – € 12,00

Bakel – Rotonde Gemertseweg/Schoolstraat – 22.38 uur – € 12,00

Mortel – Oude Molenweg, Halte Kerk – 22.40 uur – € 12,00

Route 6 Oss:

Oss – Station NS – 22.00 uur – € 14,00

Oss – Halte Nieuwe Heescheweg – 22.05 uur – € 14,00

Heesch – Halte Stationsplein – 22.11 uur – € 14,00

Heesch – Nistelrodeseweg, Halte De Ploeg – 22.13 uur – € 14,00

Nistelrode – Halte Noorderbaan/Brandweer – 22.16 uur – € 13,00

Uden – Halte Hobostraat – 22.27 uur – € 12,00

Uden – Halte Busstation – 22.30 uur – € 12,00

Uden – Halte Veldmolenweg – 22.33 uur – € 12,00

Volkel – Halte Rudigerstraat – 22.40 uur – € 12,00

Odiliapeel – Oude Dijk thv kerk – 22.46 uur – € 12,00

Route 7 Rosmalen/’s-Hertogenbosch:

Rosmalen – Halte Graafsebaan/Heijmans – 21.48 uur – € 14,00

‘s-Hertogenbosch – Oranje nassaulaan thv nr 1/NS – 22.00 uur – € 14,00

Vught – kruising Haldersebaan/Bleijendijk – 22.09 uur – € 14,00

Sint Michielsgestel – Theerestraat thv tankstation – 22.14 uur – € 13,00

Sint Michielsgestel – Adrianusplein thv Albert Heijn – 22.16 uur – € 13,00

Sint Michielsgestel – Halte Gestelseweg/Maaskant – 22.19 uur – € 13,00

Schijndel – Structuurweg / Halte Zwembad – 22.21 uur – € 13,00

Schijndel – Structuurweg / Halte Steeg – 22.24 uur – € 13,00

Heeswijk – Mgr van Oorschotstraat thv Kerk – 22.30 uur – € 12,00

Heeswijk – Plein 1969 – 22.32 uur – € 12,00

Dinther – Edm van Dintherstraat/halte Den Dolvert – 22.35 uur – € 12,00

Veghel – Gasthuistraat / halte ziekenhuis – 22.39 uur – € 12,00

Veghel – Stadhuisplein/Busstation – 22.42 uur – € 12,00

Veghel -Erpseweg thv ASV- 22.45 uur – € 12,00

Erp – Hertog Jan plein – 22.50 uur – € 12,00

Route 8 Grave/Nijmegen:

Grave – Busstation/Gemeentehuis – 21.20 uur – € 14,00

Nederasselt – Halte Eindsestraat – 21.22 uur – € 14,00

Alverna – Halte Heumenseweg – 21.26 uur – € 14,00

Nijmegen – van Rosenburgweg, Triavium – 21.30 uur – € 14,00

Nijmegen – Van Apelterenweg, Halte De Doekenborg – 21.35 uur – € 14,00

Malden – Rijksweg / Halte Sluisweg – 21.42 uur – € 13,00

Molenhoek – Rijksweg/halte – 21.44 uur – € 13,00

Mook – Rijksweg/Halte Gemeentehuis – 21.46 uur – € 13,00

Plasmolen – Rijksweg/Halte Witteweg – 21.51 uur – € 13,00

Milsbeek – Rijksweg/halte, Kerkstraat – 21.55 uur – € 13,00

Ottersum – Halte Ottersumseweg – 22.00 uur – € 13,00

Gennep – Busstation – 22.02 uur – € 13,00

Oeffelt – Raadhuisplein – 22.07 uur – € 13,00

Sint Agatha – kruising Heerstraat/Groeneweg – 22.08 uur – € 13,00

Cuijk – Halte Hapsebaan/Merlet College – 22.13 uur – € 13,00

Haps -Kerkstraat, Halte Gemeentehuis – 22.20 uur – € 12,00

Sint Hubert – Halte Pater Jacobsstraat – 22.25 uur – € 12,00

Mill – Hoogstraat, Halte Fitland – 22.30 uur – € 12,00

 

 

 

 

 

VEEL GESTELDE VRAGEN

-Waarom je telefoon nr afgeven: Er zijn momenten dat de bus verlaat is of dat iemand de bus niet direct kan vinden dan kunnen wij jullie bellen dat we iets later zijn of andere mededelingen. Als er iets is dan kunnen we je altijd op de avond zelf bereiken (verder wordt je nr nooit aan iemand gegeven en wordt er ook niets mee gedaan).

 

-Hoe gaat het in zijn werk: Je kijkt hierboven welke opstapplaats je wil hebben en onthoud de route je gaat naar online boeken vul in datum vertrek, bestemming, vertrekplaats en het aantal personen inclusief je zelf, duw op volgende, vul je gegevens in zorg dat je e-mail goed is je krijgt daar je bevestiging op binnen, daar na de naam van de reizigers incl je zelf klik op volgende. je gaat nu naar een betaalsite daar staat het bedrag dat je moet betalen (aantal personen x 12-13 of 14 euro) en 1 euro boekingskosten (of je nu alleen boekt of met 20 personen dit blijft 1 euro). wanneer dit betaald is dan krijgen wij dit binnen bij ons en boeken wij jullie op de juiste route in en sturen we je een mailtje dat je bent ingeboekt vanaf dat moment gaan wij proberen om vervoer te verzorgen voor je.

 

-Met de bus mee zonder te reserveren: Indien niet vooruit gereserveerd en betaald dan moet men bij de bus direct € 20,00 contant betalen. als je reserveert weten we dat je mee wil en kunnen we ook proberen een bus langs jouw opstapplaats te laten rijden. Dit is alleen mogelijk als de bus jouw halte aandoet. Kijk een stukje naar boven of hij groen staat. Staat de halte waar je op wil stappen niet op groen dan komt de bus niet op jouw halte. (bel dan even met ons kan soms nog worden aangepast).

 

-Wat zit er in de prijs bij in: Bus heen en bus terug

 

-Kunnen we de bus reserveren op andere plaatsen als de plaatsen die groen zijn: Ja dit kan, de plaatsen die groen zijn, zijn plaatsen die zeker aangedaan worden als je op de route op een andere plaats reserveert gaan we die inpassen in de route om deze ook aan te doen.

 

-Als er niet gereden wordt krijg ik dan mijn geld terug van de reservering: Ja, als de bus niet rijdt krijg je alles op maandag weer gewoon terug inclusief reserveringskosten (het kost je dus niets).

 

-Heb ik een entree kaart nodig. Nee, je moet alleen een geldig paspoort, ID of rijbewijs bij hebben bij de bus. aan de hand van je ID wordt je op lijst als aanwezig aangemerkt bij de bus.

 

-Hoelang is de reistijd: Wij proberen om de reistijd tot maximaal 1 uur te laten duren, in sommige gevallen kan het langer zijn i.v.m. combinatie van meerdere ritten. (hierdoor kunnen er meerdere mensen die op routes die niet gereden zouden worden, toch mee naar Time out.

 

-Let op: lees je e mail die je krijgt van ons nadat we je ingeboekt hebben (komt niet altijd meteen) maar komt wel binnen 24 uur